top of page
Ara

Temizlik İşçilerinden Konser

Antalya’nın caddelerini, parklarını pırıl pırıl yapan Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları, bu kez belediyenin sosyal medya hesaplarından yayınlanan mini konser için bir araya geldi.

Antalya’nın caddelerini, parklarını pırıl pırıl yapan Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları, bu kez belediyenin sosyal medya hesaplarından yayınlanan mini konser için bir araya geldi. Geçen hafta yayınlanan konser, saatler içinde binlerce beğeni aldı.

Mesai saatlerinde turizmin başkenti Antalya’nın Muratpaşa mahallesinin caddelerinin, sokaklarının, parklarının pırıl pırıl olması için çalışan belediyenin temizlik görevlileri, bu kez belediyenin sosyal medya hesaplarından yayınlandığı mini konser için bir araya geldi.


Mini konserin çekimleri Muratpaşa Belediyesi Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde yapıldı. Enstrümanlarıyla Kültür Merkezi’ne gelen müzisyenler, fuayede yaptıkları kısa hazırlığın ardından konser salonuna geçti ve birkaç küçük provanın ardından Neşet Ertaş’tan Türk sanat müziğinin en bilinen taksimlerine ve oyun havalarına kadar muhteşem bir performansa imza attılar. 


Hayatta iyi şeyler de oluyor.

Elif Özmenek Çarmıklı

bottom of page